Kąty Rybackie                                                       zielona szkoła nad morzem

Kąty Rybackie
- to spokojna miejscowość położona pomiędzy Sztutowem, a Krynicą Morską na Mierzei Wiślanej. Teren ten jest turystycznym ewenementem, kawałek lądu wydarty wodzie z jednej strony otoczony słodkimi wodami Zalewu Wiślanego z drugiej Morzem Bałtyckim.
Zakwaterowanie w pawilonie murowanym w pokojach 3,4-osobowych z łazienkami i TV. Na terenie ośrodka znajduje się: pomost wraz ze sprzętem wodnym - kajaki, rowery wodne, kamizelki ratunkowe, boisko do koszykówki i siatkówki - asfaltowe, boisko do piłki nożnej - trawiaste, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia rowerów, Quady i teren do jazdy quadami, Paintball i teren do gry w paintball, basen letni, miejsce na grill , zadaszone z ławeczkami i stolikami, miejsce na ognisko z ławeczkami, sklepik, ściana wspinaczkowa dmuchana.
Program: Toru
ń - Stare Miasto, Gdynia - Muzeum Oceanograficzne, Gdańsk - Westerplatte, Starówka, Kościół Mariacki, Długi Targ, Malbork - zamek, Sztutowo - obóz zagłady. Kajaki, rowery wodne, Quady, Paintball, basen letni, ściana wspinaczkowa - w cenie do dyspozycji uczestników.

Cena
zielonej szkoły: 460 zł - 3 posiłki dziennie
+ wstępy około 35 zł.